Z przeprowadzonej przez nas ankiety w kwietniu 2021 wśród użytkowników Squabera wynika, że aż 90,5% z nich Squaber pomógł w inwestycjach. Z kolei więcej niż 9 an 10 ankietowanych poleciłoby aplikację innym inwestorom.

Rekomendacje giełdowe i strategie transakcyjne

Wśród najważniejszych wartości dodanych dla inwestora przez Squabera wskazuje się przede wszystkim nasze autorskie alerty Ciekawe Spółki, będące kompletnymi rekomendacjami giełdowymi dostarczanymi do Ciebie na czas – opieramy się nie tylko na analizie fundamentalnej, ale także technicznej, identyfikując właściwe miejsca i właściwy czas dokonania transakcji. Ciekawe Spółki zawierają opis tła inwestycyjnego, konkretne poziomy: otwarcia, docelowy (TP) i negacji scenariusza (SL), pozycje są przez nas następnie monitorowane i aktualizowane. Archiwum sygnałów możesz przejrzeć tutaj. Sygnały realizowane są w oparciu o strategie Szczytów i Den oraz Fundamenty i Technika. Portfel prowadzony wyłącznie w oparciu o te pierwsze od swojego założenia w styczniu 2016 wygenerował do czerwca 2021 całkowitą stopę zwrotu na poziomie 127%.

Analizy giełdowe

Użytkownicy podkreślają także dedykowane analizy i komentarze Zespołu Squabera, które codziennie przygotowujemy. Obejmują one tak szybkie zrzuty techniczne, wskazujące walory znajdujące się w ciekawych miejscach, jak również dogłębne komentarze fundamentalne o spółkach, mające po kilka stron długości. Stronę zbiorczą z analizami znajdziesz tutaj.

Edukacja

Kilka razy w tygodniu publikujemy również analizy wideo z odpowiedziami na pytania użytkowników, które mogą zamieszczać w dedykowanej ankiecie Q&A. W opisie nagrania zawsze podana jest konkretna minuta, w której analizowana jest dana spółka. Analizy te ukazują się w komentarzach pod WIG20. Co poniedziałek Michał Palaczyk prowadzi również tematyczne spotkania analityczne, gdzie dokonuje analizy nie tylko wybranych spółek, ale także zaznajamia z wybranymi tematami giełdowymi. Webinary znajdziesz tutaj.

Narzędzia dla inwestorów – zaawansowane wykresy giełdowe

Wśród funkcjonalności, respondenci szczególnie podkreślają dostęp do zaawansowanych wykresów giełdowych, z możliwością zapisu na nich swoich własnych szablonów, szerokiej opcji ich personalizacji, narzędzi, a także możliwości dokonania własnych analiz. Analizy te zapisują się automatycznie i są dostępne na każdym urządzeniu użytkownika – także na telefonie.

Wiadomości giełdowe na czas

Wskazuje się też na przekazywane komunikaty EBI/ESPI, które trafiają nie tylko do aplikacji, ale także jako alert na maila i/lub bezpośrednio na telefon (w formie komunikatu push). Warto wskazać także na automatyczną analizę finansową dostępną na stronie każdej spółki: Squaber automatycznie interpretuje wyniki spółek i prezentuje ich czytelną intrpretację, o której więcej możesz dowiedzieć się tutaj .

Pulpit inwestora

Nową funkcjonalnością są pulpity, które grupują spółki według określonych kryteriów i umożliwiają ich szybki przegląd w formie kafelków z wykresami i najpotrzebniejszymi informacjami lub tabeli z danymi. Wśród pulpitów dostępne są te prezentujące spółki tworzące dany indeks, aktualnie zaalertowane w ramach Ciekawych Spółek, według wybranych, ciekawych branż, a także wyselekcjonowane przez nas – chociażby dobre wzrostowe, czy przyszłe jednorożce. Pulpity tworzone są również automatycznie na bazie tego, jakie akcje posiadasz w portfelu prowadzonym w aplikacji. Możesz również sam tworzyć pulpity w oparciu o system tagów. Pulpity dostępne są tutaj.

Klasyczne strategie giełdowe w nowym wydaniu

Na koniec warto również wspomnieć o strategii trendowej Grupy Żółwi, której unowocześniona i azautomatyzowana wersja dostępna jest dla użytkowników. Strategia ta systematycznie generuje solidne stopy zwrotu. Listę sygnałów z niej znajdziesz tutaj, a jej wyniki i zasady tutaj. Poniżej na wykresie możesz też zobaczyć jej realne wyniki. W aplikacji dostępna jest także krótkoterminowa strategia Stref Popytu, bazująca na szybkich ruchach odbijających od automatycznie wyznaczanych przez Squabera stref. Jej podsumowania znajdziesz co tydzień na blogu.

Kilka opinii użytkowników spod wideo „Jak Squaber pomaga 90,5% inwestorom?”

  • Squabera polecam zawsze znajomym 🙂
  • Potwierdzam, polecam 😉
  • Bardzo sobie cenię poniedziałkowe video Michała Palaczyka. Pozdrawiam zespół Squabera. Kupa dobrej roboty!
  • Od czasu kiedy mam Squabera nie muszę się użerać z 20 różnymi stronkami. Teoretycznie część funkcjonalności miałem gdzie indziej, ale wcześniej musiałem zaglądać do stu różnych źródeł by zanalizować spółkę, tutaj wszystko mam w jednym miejscu. No i krechy nie znikają z wykresu. Alerty z ESPI to złoto.
  • z czystym sumieniem polecam, szybkie alerty, trafne komentarze i analizy często w punkt, stały rozwój squaber (sam muszę sprawdzić nowe funkcjonalności a szczególnie pulpity i wyszukiwarkę) bezcenny przegląd zagranicznych giełd itp.itd. w dużym skrócie ewenement w internecie – opłaca się & warto 👍👌

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!