Niesamowita polska firma, która staje się europejskim potentatem. Czy jednak jest okazją dla inwestorów giełdowych? Zobacz analizę Wieltonu (WLT)!

W momencie, w którym stwierdzimy, że faktycznie technicznie nadchodzi moment to zainteresowania się spółką , to pojawi się na niej sygnał Ciekawa Spółka. Będzie on dostępny w naszej Strefie Premium. Jeżeli jeszcze w niej nie jesteś i chcesz wiedzieć pierwszy o naszych sygnałach to zapraszamy do dołączenia. Dowiedz się więcej

Jeśli chcesz otrzymywać takie analizy jako pierwszy – subskrybuj nasz kanał na YouTube.

Zapraszamy również na najbliższe poniedziałkowe spotkanie analityczne Zapisz się.

Niewiele polskich spółek przeprowadziło aktywną kampanie przejęć firm w zachodniej Europie. Powszechnie mówi się, że jest to niezwykle trudne i ryzykowne, jednak Wielton dokonał tego w zaledwie 5 lat.

W tym okresie stał się kluczowym europejskim graczem na rynku naczep. Skala i tempo przejęć owocowały stworzeniem bardzo specyficznej sytuacji wokół biznesu spółki. Każdy świadomy inwestor oczekujący kolejnych wzrostu cen akcji tej spółki, powinien znać kilka szczegółów oraz specyfikę spółki nim podejmie inwestycje.

Jak wygląda sytuacja finansowa i techniczna Wieltonu? Czy wzrost przychodów WLT da szansę na wybicie? Jaki poziom wsparcia jest dobry do zakupu akcji Wieltonu?