Po sporym marazmie nadchodzi jesień i większe zainteresowanie akcjami. Co z popularnymi akcjami zgłaszanymi przez Użytkowników Squabera? Zapraszamy do analizy!

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +90% w strategii Szczyty i Dna!

Subskrybuj kanał https://bit.ly/squaber-sub i bądź na bieżąco!

Najbliższy webinar w Squaberze: http://bit.ly/webinar-squaber

Tym razem na tapetę weźmiemy Geotrans (GTS), Torpol (TOR) , JSW jako spółki, o której najczęściej pytają Użytkownicy. Wszystkie z tych spółek mają swoje indywidualne scenariusze i podłoże pod nie. Ponadto spojrzymy na PCC Excol (PCX), Grodno (GRN), Brand24 (B24) czy Orlen (PKN). Które także wzbudzają wiele emocji.

Czy to czas na zakup tych akcji i trzymanie dłużej, czy może wrzesień wypełni statystykę i będzie miesiącem spadkowym? Na to wszystko odpowiemy sobie podczas tego spotkania!

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!