Majówka została nadrobiona w minionym tygodniu. Duża zmienność i znaczne spadki na światowych indeksach, które były spowodowane decyzją Prezydenta Trumpa o nałożeniu kolejnych ceł na Chiny. Spadki również dotknęły Polski Parkiet. WIG -4,74%, WIG20 -5,48%, a mWIG40 -3.11%. Portfel Strefy Popytu również na trudnym rynku stracił 0,99%.

W poniedziałek z portfela wypadły akcje spółki Boryszew (BRS) i Ciech (CIE), wpadł Kruk (KRU), który następnego dnia dotarł do take profitu. 10 maja Kruk ponownie wpadł do portfela po alercie ze Stref Popytu. We wtorek do SL dotarł Benefit Systems (BFT),  a kupiliśmy PKP Cargo (PKP). Natomiast w środę 8 maja kupiliśmy akcje spółki (LPP), które następnego dnia zostały zamknięte na stracie. Podobnie zachowała się Jastrzębska Spółka Węglowa (JSW), która w tym samym dniu została zamknięta na SL. W piątek po wyjściu ze Strefy Popytu do portfela wpadły akcje spółki Bogdanka (LWB), CCC (CCC) oraz wcześniej wspominany Kruk. W portfelu nadal trzymamy akcje spółki oraz Comarch (CMR). 

Poniżej przedstawiamy transakcje naniesione na wykresy. Jeżeli interesują Cię spółki, które bierzemy pod uwagę w portfelu Strefy Popytu, to znajdziesz ją tutaj: lista 53 spółek.

Zarejestruj się bezpłatnie w Squaber.com i otrzymaj nasz ebook poświęcony strategiom Squabera, w tym Strategii Strefy Popytu – rejestracja.

 

Uwaga! Jeżeli interesuje Cię jakie są zasady tej strategii zapoznaj się koniecznie z tym tekstem. Definiuje on, w 6 prostych punktach całą strategię.

Wynik portfela i wybranych indeksów za 71 tydzień

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Wynik portfela i wybranych indeksów od początku istnienia (styczeń 2018 rok)

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Przetestuj alerty ze Stref Popytu bez ryzyka

Wybierz jeden z dostępnych pakietów, aby otrzymywać alerty ze stref popytu i podaży. Niezależnie od wybranego pakietu obowiązuje Cię gwarancja satysfakcji, czyli masz 30 dni na ewentualny zwrot zapłaconych środków.

Szczegóły po kliknięciu w poniższy przycisk.

Pozostałe informacje o wydarzeniach w 71 tygodniu

Liczba wszystkich transakcji

Liczba transakcji kupna

Liczba transakcji sprzedaży