Wizyta przywódców trzech największych państw w Unii Europejskiej jest wyceniana przez rynek jako kluczowy a może nawet przełomowy moment wojny. Wysokie ceny ropy naftowej powodują wzrosty całego sektora w USA, ale też kłopoty wielu innych branż. W ciągu ostatnich 10 miesięcy duże luki spadkowe pokazały się na DAX w okolicach ogłoszenia informacji o odmianie omikron oraz wojny na Ukrainie. Wszystkie luki zostały zamknięte, jaki z tego morał? W magazynie także Allegro (ALE), KGHM (KGH) oraz Enea (ENA) i Ciech (CIE)! 

Codzienne podsumowania, komentarze i analizy. Do tego sygnały i alerty – tylko w Squaberze Premium. Odbierz 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! Skorzystaj z promocji, aby zyskać jeszcze więcej.

Wystarczy, że wejdziesz tutaj: https://bit.ly/squaber-partner (jedyny warunek: brak wcześniej dostępu Premium).

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!