Polska giełda nie podąża za giełdą z USA.  Zakończony tydzień 67 nie był zbytnio ciekawy dla inwestorów, co również przełożyło się na wynik portfela Strefy Popytu. 

W poniedziałek z portfela wypadły akcje Ciechu (CIE), a dołączyły GPW. We wtorek kolejną spółką dodaną do portfela był Santander Bank Polska SA (SPL). W czwartek akcje GPW wybiły poziom Stop Lossa.

W portfelu posiadamy akcje spółek Pekao SA (PEO),  Echo Investment (ECH) oraz Santander Bank Polska SA 

Strata portfela Strefy Popytu w 67 tygodniu wyniosła -0,62%, która jest bardzo zbliżona do wyniku na indeksie mWIG40  Tutaj znajdziesz listę 53 spółek, które spełniają warunki Strategii „Strefy Popytu” 

Zarejestruj się bezpłatnie w Squaber.com i otrzymaj nasz ebook poświęcony strategiom Squabera, w tym Strategii Strefy Popytu – rejestracja.

 

Uwaga! Jeżeli interesuje Cię jakie są zasady tej strategii zapoznaj się koniecznie z tym tekstem. Definiuje on, w 6 prostych punktach całą strategię.

Wynik portfela i wybranych indeksów za 67 tydzień

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Wynik portfela i wybranych indeksów od początku istnienia (styczeń 2018 rok)

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Przetestuj alerty ze Stref Popytu bez ryzyka

Wybierz jeden z dostępnych pakietów, aby otrzymywać alerty ze stref popytu i podaży. Niezależnie od wybranego pakietu obowiązuje Cię gwarancja satysfakcji, czyli masz 30 dni na ewentualny zwrot zapłaconych środków.

Szczegóły po kliknięciu w poniższy przycisk.

Pozostałe informacje o wydarzeniach w 67 tygodniu

Liczba wszystkich transakcji

Liczba transakcji kupna

Liczba transakcji sprzedaży