Czy jest możliwe znalezienie na GPW spółki idealnej? Regularnie generującej zyski, dzielącą się nimi z akcjonariuszami i mającą perspektywy na przyszłość? Poznaj spółkę, która nie miała ani jednego kwartału stratnego od momentu debiutu – Asseco Poland (ACP)!

W momencie, w którym stwierdzimy, że faktycznie technicznie nadchodzi moment to zainteresowania się spółką , to pojawi się na niej sygnał Ciekawa Spółka. Będzie on dostępny w naszej Strefie Premium. Jeżeli jeszcze w niej nie jesteś i chcesz wiedzieć pierwszy o naszych sygnałach to zapraszamy do dołączenia. Dowiedz się więcej

Jeśli chcesz otrzymywać takie analizy jako pierwszy – subskrybuj nasz kanał na YouTube.

Zapraszamy również na najbliższe poniedziałkowe spotkanie analityczne Zapisz się.

Asseco Poland (ACP) nigdy w swojej historii nie wygenerowało kwartalnej straty. Spółka słynie z dywidend i spokojnych notowań gwarantujących względne bezpieczeństwo pieniędzy. Jak to możliwe że europejski potentat w produkcji oprogramowania od wielu lat nie podnosi swojej wyceny na GPW?

Spółka kusi inwestorów pokaźną 6% dywidendą, czy to dobry moment, aby uzyskać prawo do jej odebrania? W ostatnich kwartałach nawet w mediach nieekonomicznych wiele mówiono o platformie informatycznej dla ZUS, czy sprawa ta jest istotna dla aktualnej sytuacji w spółce Asseco Poland? Na te i wiele innych pytań uzyskasz odpowiedź w specjalnej analizie wideo!