Miniony 66 tydzień był łaskawy dla spółek prowadzonych w portfelu Strefy Popytu. Na giełdę wrócił hurraoptymizm, który w końcówce tygodnia został stłumiony przez niedźwiedzie i tym samym nastąpiły spadki.  Co się działo w naszym portfelu?

W poniedziałek, po 27 dniach, sprzedaliśmy akcje GPW z wynikiem +5,21%. Również w poniedziałek sprzedaliśmy ze stratą Santander Bank Polska SA (SPL) i kupiliśmy  Echo Investment (ECH).  W czwartek kupiliśmy akcje dwóch spółek Ciechu (CIE) oraz ponownie GPW, które następnego dnia musieliśmy sprzedać ze stratą.

W portfelu posiadamy akcje spółek Pekao SA (PEO),  Echo Investment (ECH) oraz Ciech (CIE)

Zyskowność portfela Strefy Popytu w 66 tygodniu wyniosła 0,88%. Tutaj znajdziesz listę 53 spółek, które spełniają warunki Strategii „Strefy Popytu” 

Zarejestruj się bezpłatnie w Squaber.com i otrzymaj nasz ebook poświęcony strategiom Squabera, w tym Strategii Strefy Popytu – rejestracja.

 

Uwaga! Jeżeli interesuje Cię jakie są zasady tej strategii zapoznaj się koniecznie z tym tekstem. Definiuje on, w 6 prostych punktach całą strategię.

Wynik portfela i wybranych indeksów za 66 tydzień

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Wynik portfela i wybranych indeksów od początku istnienia (styczeń 2018 rok)

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Przetestuj alerty ze Stref Popytu bez ryzyka

Wybierz jeden z dostępnych pakietów, aby otrzymywać alerty ze stref popytu i podaży. Niezależnie od wybranego pakietu obowiązuje Cię gwarancja satysfakcji, czyli masz 30 dni na ewentualny zwrot zapłaconych środków.

Szczegóły po kliknięciu w poniższy przycisk.

Pozostałe informacje o wydarzeniach w 66 tygodniu

Liczba wszystkich transakcji

Liczba transakcji kupna

Liczba transakcji sprzedaży