42 tydzień dał nam perspektywę przynajmniej kilkuprocentowego odbicia. W 43 tygodniu została ona bardzo szybko zanegowana. Z 8 spółek pozostały tylko 2 (ACP i WWL). Nie pojawiła się, żadna nowa transakcja kupna. Szybka realizacja strat (zwłaszcza w czasie sesji 23 października) spowodowała, że cały portfel zachował się 2 razy lepiej od szerokiego rynku, który trwa w trendzie spadkowym. Obraz sytuacji dopełnia sytuacja na innych giełdach na świecie (zwłaszcza USA), gdzie obecnie również mamy silną wyprzedaż.

Dokonywanie transakcji kupna w takich okolicznościach jest ryzykowne, dlatego właśnie potrzebna jest konsekwencja w realizowaniu transakcji jaką tutaj prezentujemy.

Uwaga! Jeżeli interesuje Cię jakie są zasady tej strategii zapoznaj się koniecznie z tym tekstem. Definiuje on, w 6 prostych punktach całą strategię.

Wynik portfela i wybranych indeksów za 43 tydzień

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Wynik portfela i wybranych indeksów od 1 stycznia – 26 października 2018

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Przetestuj alerty ze Stref Popytu bez ryzyka

Wybierz jeden z dostępnych pakietów, aby otrzymywać alerty ze stref popytu i podaży. Niezależnie od wybranego pakietu obowiązuje Cię gwarancja satysfakcji, czyli masz 30 dni na ewentualny zwrot zapłaconych środków.

Szczegóły po kliknięciu w poniższy przycisk.

Pozostałe informacje o wydarzeniach w 43 tygodniu

Liczba wszystkich transakcji

Liczba transakcji kupna

Liczba transakcji sprzedaży

Transakcje na wykresach i skład portfela w 43 tygodniu

Na kilku wykresach umieściliśmy nasz własny wskaźnik dotyczący analizy trendu. Dzięki niemu określamy jaki panuje na danej spółce trend. Więcej na temat wskaźnika i jego zastosowania tutaj.

Inne wydarzenia w portfelu

Brak.

Squaber to kompleksowe rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

Strefy popytu, o które oparty jest ten portfel to unikalne rozwiązanie dostępne TYLKO w Squaberze. Sami je opracowaliśmy i udostępniliśmy naszym Użytkownikom. Nie znajdziesz go w żadnym innym miejscu.

Dołącz do Strefy Premium o korzystaj z wszystkich funkcjonalności! Zapraszamy do testów.