W 42 tygodniu kontynuowaliśmy zakupy do portfela. Obecnie jest on w zasadzie w 100% zainwestowany. Każdy kolejny sygnał będzie oznaczał konieczność dopłaty środków.

Do portfela dołączyły 2 nowe spółki – KGHM i Bank Handlowy. Ten pierwszy z tych sygnałów zasługuje na większą uwagę. Pojawił się on stosunkowo blisko aktywnej strefy podażowej. Obecne poziomy na notowaniach KGH są jednak wielokrotnie testowane patrząc z perspektywy analizy technicznej. To połączenie skłoniło nas do podjęcia ryzyka i realizacji transakcji w miejscu, w którym pojawiło się więcej niż zwykle zleceń.

Portfel natomiast opuściła Grupa Azoty. Wydarzyło się to w pewnym sensie zgodnie z przewidywaniami, o których pisałem tydzień temu. Transakcja na ATT nie powinna zostać zrealizowana, jednak subiektywność tej decyzji była zbyt duża i nie chcieliśmy, aby wpłynęła ona na wyniki.

Uwaga! Jeżeli interesuje Cię jakie są zasady tej strategii zapoznaj się koniecznie z tym tekstem. Definiuje on, w 6 prostych punktach całą strategię.

Wynik portfela i wybranych indeksów za 42 tydzień

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Wynik portfela i wybranych indeksów od 1 stycznia – 19 października 2018

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Przetestuj alerty ze Stref Popytu bez ryzyka

Wybierz jeden z dostępnych pakietów, aby otrzymywać alerty ze stref popytu i podaży. Niezależnie od wybranego pakietu obowiązuje Cię gwarancja satysfakcji, czyli masz 30 dni na ewentualny zwrot zapłaconych środków.

Szczegóły po kliknięciu w poniższy przycisk.

Pozostałe informacje o wydarzeniach w 42 tygodniu

Liczba wszystkich transakcji

Liczba transakcji kupna

Liczba transakcji sprzedaży

Transakcje na wykresach i skład portfela w 42 tygodniu

Na kilku wykresach umieściliśmy nasz własny wskaźnik dotyczący analizy trendu. Dzięki niemu określamy jaki panuje na danej spółce trend. Więcej na temat wskaźnika i jego zastosowania tutaj.

Inne wydarzenia w portfelu

Brak.