26 tydzień roku kończymy z 8 spółkami w portfelu. W czasie trwania tygodnia zrealizowaliśmy większość sygnałów ze stref popytu. Te które nie spełniły warunków współczynniku zysku do ryzyka większego od 1,5 pojawiły się np na Wawelu (WWL) czy Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW). Na Ciechu (CIE) pojawił się sygnał na dziwnych świecach – inwestorzy „rozgrywali” na tej spółce tylko im znaną strategię „pod dywidendę” (29 czerwca był pierwszym dniem bez prawa do dywidendy za 2017).

Ciekawie było na Amice (AMC), gdzie 27 czerwca realizowaliśmy niewielki zysk a 29 czerwca ponawialiśmy transakcję. Wiele osób pyta „dlaczego nie trzymaliśmy tych akcji tylko daliśmy zarobić domowi maklerskiemu”. Nie do końca tak jest. Po pierwsze na transakcji z 15 – 27 czerwca po prowizjach zarobiliśmy ok 2%. To nie dużo, ale takie były założenia dla tej pozycji. Po drugie 27 czerwca nie widzieliśmy co wydarzy się 29 czerwca 🙂 Po prostu z żelazną konsekwencją reagowaliśmy na płynące sygnały.

Uwaga! Jeżeli interesuje Cię jakie są zasady tej strategii zapoznaj się koniecznie z tym tekstem. Definiuje on, w 6 prostych punktach całą strategię.

Wynik portfela i wybranych indeksów za 26 tydzień

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Wynik portfela i wybranych indeksów od 1 stycznia – 29 czerwca 2018

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Przetestuj alerty ze Stref Popytu bez ryzyka

Wybierz jeden z dostępnych pakietów, aby otrzymywać alerty ze stref popytu i podaży. Niezależnie od wybranego pakietu obowiązuje Cię gwarancja satysfakcji, czyli masz 30 dni na ewentualny zwrot zapłaconych środków.

Szczegóły po kliknięciu w poniższy przycisk.

Pozostałe informacje o wydarzeniach w 26 tygodniu

Liczba wszystkich transakcji

Liczba transakcji kupna

Liczba transakcji sprzedaży

Transakcje na wykresach i skład portfela

Inne wydarzenia w portfelu

29 czerwca do portfela dopłacona 17 000 zł w celu zrealizowania wszystkich transakcji.