Squaber oferuje 3 sposoby płacenia za abonament i jeden dodatkowy, jeśli zdecydujecie się na roczną subskrypcję. Najszybciej jest podłączyć swoją kartę kredytową, z której co miesiąc pobierana będzie odpowiednia kwota. Aby to zrobić wybieracie odpowiedni abonament, zostawiacie zaznaczoną pierwszą formę płatności, oraz wpisujecie wszystkie wymagane dane – wasze imie i nazwisko, numer karty, miesiąc i rok z daty jej ważności oraz 3 cyfrowy kod który znajduje się na jej odwrocie. Jeśli wszystko jest gotowe, wystarczy kliknąć przycisk przejdź do płatności. Jeżeli zdecydujecie się zapłacić PayPalem, zaznaczacie tą formę i od razu przechodzicie do płatności.

Przejdź do SQUABER.COM

Ekran płatności w squaber.com

Jeśli macie konto PayPal to sprawa jest prosta, natomiast jeśli nie, wpisujecie wszystkie dane o które proszą w formularzu, takie jak informacje o karcie, dane do rozliczenia, adres wysyłkowy, w tym konkretnym przypadku nie ma on znaczenia, oraz informacje kontaktowe. Na koniec sprawdzacie czy dane są poprawne, akceptujecie i finalizujecie zakup Squabera.

W przypadku PayLane sprawa jest nieco prostsza, ten system nie wymaga zakładania konta, a jedynie prosi o wasze dane, adres oraz dane dotyczące karty kredytowej. Jeśli wszystkie okienka są poprawnie wypełnione, klikacie autoryzuj co kończy sprawę i dostęp do Squabera zostaje przyznany i od razu można korzystać z alertów giełdowych.

Jeżeli zaś zdecydujecie się skorzystać z dużej zniżki i zapłacić od razy za cały rok z góry, możecie zrobić to za pomocą systemu przelewów PayU. Po kliknięciu dodaj płatności zobaczycie taki formularz, zaznaczacie tutaj swój bank, wpisujecie wymagane dane, a następnie, po kliknięciu niebieskiego przycisku zostaniecie przekierowani do bankowości elektronicznej waszego banku, gdzie będziecie mogli zakończyć przelew. Po poprawnej autoryzacji system przyzna dostęp do Squabera na wskazany okres.