Czym jest SQUABER?

SQUABER to spersonalizowany system alertów giełdowych informujących o najważniejszych wydarzeniach na temat spółek notowanych na rynku giełdowym w Polsce i USA.

Chcesz otrzymać informację, gdy kurs Twoich spółek znajdzie się w kluczowym miejscu, którego przełamanie może spowodować większe spadki?

Szukasz informacji na temat sytuacji finansowej Twoich walorów i chcesz dowiedzieć się gdy ulegnie ona istotnej zmianie?

Chcesz być na bieżąco z informacjami napływającymi z Twoich spółek? Pojawił się nowy raport, Zarząd planuje dywidendę, a Ty nie wiesz czemu kurs szaleje?

Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi „tak” to squaber.com jest serwisem właśnie dla Ciebie.

Obecnie serwis informuje o kluczowych poziomach cenowych, które mogę zadecydować o dalszym losie kursu oraz wysyła komunikaty bieżące publikowane przez spółki notowane na GPW. Jedyne co musisz zrobić to włączyć alerty na interesujących Cię spółkach.

Ikona alertu squaber.com

O tym jak działa SQUABER.COM możesz dowiedzieć się z minutowego filmu przedstawiającego najważniejsze funkcjonalności naszej aplikacji.

W dalszej kolejności planujemy dodanie danych finansowych do serwisu oraz przygotowanie systemu automatycznej analizy fundamentalnej.

Najważniejsza jest ochrona kapitału

Najważniejszą funkcjonalnością serwisu są alerty ostrzegawcze informujące o kluczowych poziomach cenowych poszczególnych spółek (szerszy opis tego rodzaju powiadomień znajduje się tutaj).

Podstawowym celem każdego inwestora jest ochrona kapitału. Wystarczy uświadomić sobie, że gdy nasz kapitał najpierw ucierpi 50% to, aby odzyskać straty musimy zarobić 100%. Właśnie dlatego na Giełdzie mówi się „tnij straty, a zyski przyjdą same”.

Gdy tylko nasze algorytmy wykryją potencjalne sygnały mogące świadczyć o większych spadkach na poszczególnych spółkach, stosowne informacje ostrzegawcze są wysyłane wprost na maila i aplikacje mobilne (iOS, Android).

Ciekawe spółki

Dla osób poszukujących ciekawych spółek znajdujących się w kluczowych miejscach, SQUABER oferuje sekcję CIEKAWE SPÓŁKI o której pisaliśmy już w tym miejscu. Każdy użytkownik posiadający konto w serwisie squaber.com otrzymuje specjalnie wyselekcjonowane alerty na temat walorów znajdujących się w ciekawych miejscach. Jeśli właśnie sprzedałeś część spółek ze swojego portfela i szukasz nowych okazji to ta sekcja jest właśnie dla Ciebie. Sygnały tego rodzaju są generowane w oparciu o strategie bazujące na narzędziach analizy technicznej, szerszy opis tych powiadomień znajduje się we wspomnianym wcześniej artykule.

Kontakt ze specjalistą

Inwestycje na giełdzie to ciężka praca, niekażdy ma czas poświęcić się jej w pełni. Dla wszystkich osób zainteresowanych inwestowaniem, nasz serwis oferuje możliwość kontaktu ze specjalistami mającymi doświadczenie w inwestycjach na rynkach finansowych. W skład naszego zespołu wchodzą osoby posiadające licencje doradcy inwestycyjnego, maklera papierów wartościowych.

Co dalej?

SQUABER jest nową inicjatywą, która pojawiła się w odpowiedzi na zapotrzebowania setek inwestorów inwestujących na polskim parkiecie giełdowym. Obecnie zespół pracuje nad nowymi rodzajami systemów wczesnego ostrzegania oraz przygotowuje się do dodania analizy finansowej. Cały czas się rozwijamy i planujemy kolejne funkcjonalności, dlatego opinie naszych użytkowników są dla nas bardzo ważne.

Jednym z najważniejszych aspektów naszej działalności jest edukacja. Wychodzimy z założenia, że kluczem do efektywnego inwestowania na Giełdzie jest nieustanne zgłębianie nowych tematów oraz nabywanie doświadczenia. W związku z powyższym, jednym z naszych następnych kroków będzie uruchomienie sekcji edukacyjnej na naszym blogu.