Wrzesień na GPW był miesiącem oczekiwania na orzeczenie Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE). Sprawa dotyczyła jednego z kredytów frankowych, które ma istotne przełożenie na wszystkie sprawy frankowe. W cieniu wspomnianego orzeczenia były wydarzenia na Bliskim Wschodzie, to jednak one w połowie września spowodowały zamęt na rynkach. Nie bez znaczenia we wrześniu było również kilka ciekawych historii związanych z największymi spółkami z WIG20. Co ciekawe, nie wszystkie ruchy spowodowane były wynikami finansowymi za pierwsze półrocze. Aby dowiedzieć się więcej koniecznie obejrzyj kolejne wydanie magazynu Bilans Miesiąca.

Jeśli chcesz otrzymywać takie analizy jako pierwszy – subskrybuj nasz kanał na YouTube.

Daj łapkę w górę na filmie na youtube – to nas mobilizuje! A w komentarzu daj znać, co dla Ciebie było najważniejszym wydarzeniem września 🙂

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!