Nerwowość na rynkach widać gołym okiem. Zwłaszcza na naszej giełdzie, gdzie od kilku dni panuje dodatkowe ryzyko lockdownu. Jak do tego wszystkiego dodamy wybory w USA to mieszkanka wybuchowa gotowa.
Szukasz dobrego rachunku IKE/IKZE aby zaoszczędzić 19% podatku? Zobacz ofertę DM BOŚ: https://bit.ly/ike-ikze-yt

NOWOŚĆ! Strategia dywidendowa Rentier: https://blog.squaber.com/2020/10/dlugoterminowa-strategia-dywidendowa-rentier

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +90% w strategii Szczyty i Dna!

Subskrybuj kanał https://bit.ly/squaber-sub i bądź na bieżąco!

Najbliższy webinar w Squaberze: http://bit.ly/webinar-squaber

Wybory prezydenta Stanów Zjednoczonych mają wpływ na cały świat, ponieważ jest to gospodarka największa na świecie. Dodatkowo dochodzi czynnik prowadzonej polityki zagranicznej i gospodarczej przez Donalda Trumpa. Czy GPW ma dodatkowe ryzyko z tym związane?

Warto jednak pamiętać, że giełda to nie tylko wzrosty i spadki bieżącej ceny, ale to także dywidenda, która może być pasywnym dochodem, zwłaszcza jak wykorzysta się ulgę podatkową wynikającą z rachunku IKE!

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!