Zeszłotygodniowe odbicie na GPW zamknęło indeks WIG (WIG) na +2,04%. We wtorek do poziomu take profit dotarła spółka Asseco Poland (ACP) dając zysk równy 6,07%. Również tego dnia do portfela Strefy Popytu dołączyła spółka CCC (CCC), która następnego dnia „otarła” się o Stop Lossa. W minionym tygodniu ze względu na udział w konferencji Wall Street, która odbywała się w Karpaczu, od czwartku nie byliśmy aktywni na giełdzie.

Warto zauważyć dwie transakcje jakie z dość znacznych zysków, aktualnie docierają w rejon Stop Lossa. Jest to JSW (JSW) oraz Bogdanka (LWB). W minionym okresie zmienność na rynku jest nieco większa, ponadto strategia Stref Popytu z założenia jest strategią aktywną. W związku z tym, rozpoczęliśmy pracę nad optymalizacją procesu prowadzenia pozycji, a o jej wynikach poinformujemy wkrótce!

Zobacz na zrzuty ekranu poniżej, na których przedstawiamy transakcje naniesione na wykresy. Jeżeli interesują Cię spółki, które bierzemy pod uwagę w portfelu Strefy Popytu, to znajdziesz ją tutaj: lista 53 spółek.

Zarejestruj się bezpłatnie w Squaber.com i otrzymaj nasz ebook poświęcony strategiom Squabera, w tym Strategii Strefy Popytu – rejestracja.

 

Uwaga! Jeżeli interesuje Cię jakie są zasady tej strategii zapoznaj się koniecznie z tym tekstem. Definiuje on, w 6 prostych punktach całą strategię.

Wynik portfela i wybranych indeksów za 74 tydzień

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Wynik portfela i wybranych indeksów od początku istnienia (styczeń 2018 rok)

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Przetestuj alerty ze Stref Popytu bez ryzyka

Wybierz jeden z dostępnych pakietów, aby otrzymywać alerty ze stref popytu i podaży. Niezależnie od wybranego pakietu obowiązuje Cię gwarancja satysfakcji, czyli masz 30 dni na ewentualny zwrot zapłaconych środków.

Szczegóły po kliknięciu w poniższy przycisk.

Pozostałe informacje o wydarzeniach w 74 tygodniu

Liczba wszystkich transakcji

Liczba transakcji kupna

Liczba transakcji sprzedaży