Spadki. które były na rynku w ostatnim czasie zostały w końcu wyhamowane po tym, jak Prezydent Trump odroczył wprowadzenie dodatkowych ceł na samochody importowane z Europy i Japonii. W minionym tygodniu następowały pierwsze odreagowania na rynkach. Czy obecna sytuacja w końcu da na naszym parkiecie okazje do kupna?

W portfelu Strefy Popytu nastąpiły lekkie przetasowania w spółkach. W poniedziałek  20 maja w końcu po otwarciu się luką cenową akcje spółki Comarch (CMR) dotarły do poziomu realizacji zysku. Następnego dnia Millenium (MIL) po alercie ze Strefy Popytu dał okazję do kupna akcji i już tego samego dnia akcje dotarły do poziomu TP. W tym też dniu do portfela dodaliśmy akcje  Asseco PL (ACP). Co się działo w następnych dniach w portfelu Strefy Popytu? Spółki Wawel (WWL) i ING (ING) nie były dodane do portfela z uwagi na niski stosunek zysku do ryzyka.

Zobacz na zrzuty ekranu poniżej, na których przedstawiamy transakcje naniesione na wykresy. Jeżeli interesują Cię spółki, które bierzemy pod uwagę w portfelu Strefy Popytu, to znajdziesz ją tutaj: lista 53 spółek.

Zarejestruj się bezpłatnie w Squaber.com i otrzymaj nasz ebook poświęcony strategiom Squabera, w tym Strategii Strefy Popytu – rejestracja.

 

Uwaga! Jeżeli interesuje Cię jakie są zasady tej strategii zapoznaj się koniecznie z tym tekstem. Definiuje on, w 6 prostych punktach całą strategię.

Wynik portfela i wybranych indeksów za 73 tydzień

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Wynik portfela i wybranych indeksów od początku istnienia (styczeń 2018 rok)

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Przetestuj alerty ze Stref Popytu bez ryzyka

Wybierz jeden z dostępnych pakietów, aby otrzymywać alerty ze stref popytu i podaży. Niezależnie od wybranego pakietu obowiązuje Cię gwarancja satysfakcji, czyli masz 30 dni na ewentualny zwrot zapłaconych środków.

Szczegóły po kliknięciu w poniższy przycisk.

Pozostałe informacje o wydarzeniach w 73 tygodniu

Liczba wszystkich transakcji

Liczba transakcji kupna

Liczba transakcji sprzedaży