Squaber regularnie się rozwija, a co jakiś czas publikujemy paczkę z dużymi nowościami. Tak też było na przełomie sierpnia i września 2023 roku! To ważne informacje, ponieważ mają wpływ na wiadomości jakie od nas otrzymujesz.

Strategia Trendowa od teraz dla spółek amerykańskich!

12 września br. uruchomiliśmy sygnały ze Strategii Trendowej opartej o zasady słynnego projektu Grupy Żółwi z lat 80 w USA (szczegóły strategii). Od 4 lat strategia regularnie daje okazje na GPW (300% od czerwca 2019 roku!), teraz będzie także dawała na NYSE i NASDAQ. Wkrótce pojawią się alerty dla pozostałych instrumentów.

Zapoznaj sie z zupełnie nową jakościowo tabelą Sygnałów Strategii Trendowej >> gdzie możesz filtrować, sortować i wybierać takie rynki jakie Cię interesują. Sygnały na maila i telefon wysyłane są około 23:30, a dla GPW ok 19:30.

Dowiedz się więcej ze specjalnego nagrania dotyczącego Strategii Trendowej, które zostanie udostępnione już w najbliższą sobotę:

Rozdzielenie Komentarzy Zespołu

Nasze komentarze stały się na tyle rozbudowane, że zdecydowaliśmy się podzielić je na kategorie, dając Ci możliwość decydowania, które chcesz otrzymywać, a które nie. Co więcej, teraz poranne briefy giełdowe wysyłane są także do Użytkowników w wersjii darmowej! 

Aktualnie wyszczególniamy:

  1. Komentarze i analizy Zespołu – Kategoria dotychczasowa, która zawiera przede wszystkim krótkie analizy techniczne, czyli wskazanie wsparć i oporów wraz z komentarzem. 
  2. Analizy Wideo – czyli np. podsumowania sesji lub analizy wideo dotyczące konkretnych spółek.
  3. Analizy fundamentalne – zawierające pogłębione analizy dotyczące finansów i perspektyw spółek (np. analizy Bartka Szymy dla spółek amerykańskich)
  4. Techniczny scenariusz inwestycyjny – w odróżnieniu od Komentarzy i analiz Zespołu, ta kategoria zawiera bardzo konkretne scenariusze, które albo nie wpisują się w strategie wykorzystywane w Sygnałach, albo dotyczą mniej płynnych spółek. Zawierają jednak opis tego, jak daną sytuację wykorzystać. 
  5. Poranny brief giełdowy – codzienny brief najważniejszych informacji wysyłany jako komentarz do WIG przed otwarciem sesji.

Możesz teraz w Ustawieniach Powiadomień dowolnie ustawić, które powiadomienia chcesz otrzymywać którym kanałem. 

Nowe funkcjonalności na stornie zbiorczej z Analizami

W ślad za wprowadzeniem kategorii analiz, rozbudowaliśmy stronę zbiorczą z analizami (w menu znajdziesz je w Strategie i Okazje -> Analizy walorów). Od teraz wyszukiwarka funkcjonuje na wszystkich instrumentach dostępnych w Squaberze oraz dodatkowo możesz ustawiać filtry – czyli znajdować takie analizy, które dotyczą konkretnego tematu. Daliśmy również możliwość ustawienia widoku listy, aby więcej analiz znalazło się na pierwszym widoku. Zachęcamy do korzystania 🙂

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!