12 tydzień upłynął pod znakiem bardzo dużej zmienności i spadków. Popytowe sesje z wtorku i środy wygenerowały kilka sygnałów kupna, które zostały jednak szybko zanegowane w czwartek i piątek. Mowa tutaj o przedstawionych niżej na wykresach transakcjach na CCC i Enerdze.  Z zyskiem zamknęła się natomiast transakcja na Kernelu (w zeszłym tygodniu przesuwaliśmy tam Stop Lossa).

Ciekawą transakcją jest  wyczekiwane kupno KGHM po dojściu kursu do aktywnej od grudnia 2016 strefy popytu. Na początku kolejnego tygodnia możemy się spodziewać  spadków wywołanych słabą końcówką sesji w USA, która zanegowała wiele sygnałów popytowych z jej początku.

Uwaga! Jeżeli interesuje Cię jakie są zasady tej strategii zapoznaj się koniecznie z tym tekstem. Definiuje on, w 6 prostych punktach całą strategię.

Wynik portfela i wybranych indeksów za 12 tydzień

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Wynik portfela i wybranych indeksów od 1 stycznia 2018

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Przetestuj alerty ze Stref Popytu bez ryzyka

Wybierz jeden z dostępnych pakietów, aby otrzymywać alerty ze stref popytu i podaży. Niezależnie od wybranego pakietu obowiązuje Cię gwarancja satysfakcji, czyli masz 30 dni na ewentualny zwrot zapłaconych środków.

Szczegóły po kliknięciu w poniższy przycisk.

Pozostałe informacje o wydarzeniach w 11 tygodniu

Liczba wszystkich transakcji

Liczba transakcji kupna

Liczba transakcji sprzedaży

Transakcje na wykresach i skład portfela

Inne wydarzenia w portfelu

Na uwagę zasługuje transakcja kupna KGHM nie bezpośrednio na nowo aktywowanej strefie popytu tylko na strefie popytu aktywnej od dłuższego czasu.

Poziom docelowy w transakcji na KGHM jest dość odległy w związku z czym jeżeli kurs osiągnie 96 zł będziemy modyfikować Stop Lossa.