WIG20 zanotował w tym czasie kolejny pozytywny tydzień. Po krótkiej korekcie, która rozpoczęła się w zeszłą środę i zakończyła we wtorek, polski indeks kontynuował wzrosty i wyszedł w tym tygodniu na 1-procentowy plus. Jego zachowanie w czwartek i piątek wskazuje, że korekta jest już zdecydowanie za nami i wracamy do krótkoterminowego trendu wzrostowego.

WIG20 – 4:16, Asseco Poland – 5:45, PKO BP – 6:22, Energa – 6:44, ABC Data – 7:13, Qumak – 7:48, Ford – 9:09.

Zapraszamy również na otwarte szkolenie na żywo, na którym zobaczysz dlaczego warto inwestować nie tylko w Polsce, ale również na innych rynkach, nawet jeśli wydaje Ci się, że nie masz wystarczającego kapitału, doświadczenia lub z innego powodu sądzisz, że to nie jest dla Ciebie!

Zapisz się na to spotkanie! 

Treści przedstawione w niniejszym serwisie zostały przygotowane z należytą starannością i w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Mają one charakter informacyjny i nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Ich autorzy i serwis Investio.pl nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe.