To szkolenie będzie wstępem do analizy technicznej, która jest tak naprawdę samodzielną metodą analizowania akcji. Podczas spotkania dowiesz się, dlaczego da się i jak skutecznie przewidywać przyszłe zachowanie ceny, na podstawie jej historycznych notowań

Na początku poznasz teorię stworzoną przez założyciela madazynu The Wall Street Journal, Charlesa Dowa, która, choć wymyślona przeszło 100 lat temu, sprawdza się na rynku i dzisiaj. Opowiem na jakich zasadach ta teoria się opiera, oraz jak korzystać z niej w praktyce.

Do tego, przeanalizujemy od początku do końca budowę świec japońskich, zastanowimy się jakie informacje płyną z jej budowy, oraz w jaki spoósb pojedyńcza świeca może zmienić nasze spojrzenie na wybraną spółkę.

Szkolenie to będzie trzecim spotkaniem w cyklu Poradnik Inwestora, którego celem jest z jednej strony przemiana początkującego w samodzielnego inwestora, a z drugiej, zbudowanie pewności siebie osób, które już inwestują.

Jeżeli masz pytania, na które chciałbyś podczas tego spotkania usłyszć odpowiedź, daj nam znać w komentarzach pod tym wpisem!