Celem naszego wideo jest wskazanie najciekawszych spółek jeśli chodzi o zainwestowanie pod dywidendę za 2014 rok. Do dnia dywidendy pozostało w wielu przypadkach jeszcze około 2 miesiące, więc to bardzo dobry moment żeby kupić akcje odpowiednio wcześniej i uniknąć straty spowodowanej odcięciem wielkości dywidendy od kursu. Jest tylko jeden warunek – trzeba wybrać taką spółkę, która będzie w najbliższych tygodniach zyskiwać na wartości.

ABC Data – 2:07, Pekao – 4:09, Bank Handlowy – 5:13, Energa – 6:02, Synthos – 6:50, Orange – 7:32, PZU – 8:10, KGHM – 8:41, Asseco Poland – 9:19.

Przejdź do SQUABER.COM

 

Pamiętajcie, że w każdym przypadku musicie określić dzień dywidendy, ponieważ jest on ustalany przez każdą ze spółek indywidualnie, a akcje, z powodu dwu-dniowego okresu rozliczeniowego, należy mieć na rachunku dwa dni wcześniej.

Treści przedstawione w niniejszym serwisie zostały przygotowane z należytą starannością i w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Mają one charakter informacyjny i nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Ich autorzy i serwis Investio.pl nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe.