Plany Inwestycyjne, czyli nowatorskie rozwiązanie od XTB na czerpanie korzyści z rynków finansowych, bez konieczności bycia ekspertem od analizy giełdowej! To coś dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w inwestowaniu, ale jeszcze nie do końca czują się pewnie, albo nie mają czasu na ciągłe monitorowanie trendów rynkowych.

Nowy produkt został już sprawdzony przez inwestorów m.in. z Portugalii, Hiszpanii czy Czech, a teraz przyszedł czas na Polskę.

XTB daje ci możliwość skomponowania własnego Planu Inwestycyjnego, wybierając spośród ponad 300 funduszy ETF. Co to oznacza? To prosty sposób na zainwestowanie swoich środków z minimalnym wysiłkiem – wybierasz, konstruujesz, inwestujesz!

Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z inwestowaniem, ale niekoniecznie są doświadczonymi inwestorami. XTB zadbało o to, aby inwestowanie było dostępne dla każdego. 50 PLN to wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć budować swoje pasywne portfele inwestycyjne.

Teraz inwestowanie staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. XTB nie tylko oferuje różnorodność funduszy ETF, ale też wprowadza udogodnienia, takie jak płatności cykliczne i ekran asystenta do wyboru funduszy. To wszystko, abyś mógł skupić się na tym, co ważne – na czerpaniu korzyści z inwestycji.

Inwestowanie pasywne w XTB jest tym łatwiejsze, że polski dom maklerski wprowadził oprocentowanie wolnych środków na rachunkach swoich klientów. Naliczane codziennie i wypłacane każdego miesiąca odsetki od niezainwestowanych środków sięgać mogą nawet 5% w przypadku rachunków denominowanych w USD, 4% w przypadku rachunków złotówkowych oraz 3,8% w przypadku kont prowadzonych w EUR.

Plany Inwestycyjne to nie tylko kolejny produkt, to nowe drzwi do świata inwestycji dla każdego! Dzięki XTB, teraz możesz być inwestorem bez względu na to, czy znasz się na giełdzie czy dopiero zaczynasz. To pasywne inwestowanie na nowym poziomie.

Dowiedz się więcej na https://link-pso.xtb.com/pso/4POeY