Ostatnia fala wzrostowa na spółkach nie jest wywołana bez powodu. Czy wiesz, że aż 81% spółek z indeksu S&P 500 (na 92% spółek przedstawiających wyniki) pozytywnie zaskoczyło swoim zyskiem na akcję?
Zapraszamy do analizy wideo, która przedstawia, dlaczego wzrost  bezorobcia w USA jest dobry dla spółek amerykańskich oraz czego dalej spodziewać się na rynku polskim i amerykańskim.

Zapraszamy na OTWARTY specjalny webinar Michała Palaczyka, który odbędzie się już w poniedziałek 20 listopada o 20:00. Michał opowie o CPK – czy powinien powstać i dlaczego nie! Miliardy na kolej. Link do zapisów: https://edukacja.squaber.com/webinaria/cykliczne-spotkanie-analityczne-20231120 

Rozbudowane analizy, konkretne okazje. To wszystko w Squaber.com codziennie. Dołącz na 360 dni do Premium i odbierz 30 dni GRATIS! DODATKOWO 20 zł zniżki i 10% chargbacka https://squaber.com/l/oferta-dostepu-squabera-premium/

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!