To był najlepszy miesiąc dla WIG20 od ponad roku! Poznaj temperaturę rynku i kluczowe tematy inwestycyjne w związku z nowym rządem w Polsce! Dowiedz się jaki jest największy problem, który trapi Europę! W jakich krajach można zrobić zakupy w niedzielę? Co będzie wpływało na zyski spółek deweloperskich w ciągu najbliższego roku? Na jakim instrumencie pojawiła się największa krótka pozycja w historii? Czy Jerome Powell jest już gotowy do kolejnej podwyżki stóp procentowych w USA? Oglądaj zawsze Magazyn Bilans a wszystkie okazje rynkowe będą w twojej garści!

Rozbudowane analizy, konkretne okazje. To wszystko w Squaber.com codziennie. Dołącz na 360 dni do Premium i odbierz 30 dni GRATIS! DODATKOWO 20 zł zniżki i 10% chargbacka https://squaber.com/l/oferta-dostepu-squabera-premium/

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!