Invest Cuffs 2023 – największy KONGRES INWESTYCYJNY w kraju już 24-25 marca!

Już 24-25 marca 2023 roku odbędzie się kolejna edycja Konferencji i Targów Invest Cuffs. Będzie to już dziewiąta odsłona wydarzenia, które rok rocznie przyciąga do Krakowa kilka tysięcy uczestników, mających możliwość wysłuchania wykładów prowadzonych przez przeszło 120 prelegentów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu i wspólnego tworzenia historii rynku inwestycyjnego. Udział jest całkowicie bezpłatny!

Kraków miastem inwestorów

Kraków to jedno z najbardziej charakterystycznych polskich miast. To właśnie tutaj ponad tysiącletnia historia łączy się z nowoczesnością. Świetnym tego obrazem jest położenie na przeciwległych brzegach Wisły jednej z najstarszych siedzib Polskich Królów – Wawelu – oraz najnowocześniejszego centrum kongresowo-konferencyjnego – ICE. 

To właśnie w jego przeszklonych przestrzeniach 24 i 25 marca 2023 roku ponad 7 tysięcy inwestorów detalicznych z całej Polski, przedstawicieli brokerów, firm inwestycyjnych i ekspertów rynkowych z całej Europy spotka się, aby wspólnie uczestniczyć w Konferencji, Targach, Gali oraz imprezie business-to-business (B2B). 

To wszystko sprawi, że Kraków stanie się w tym czasie największym skupiskiem inwestorów w tej części Europy.

Czym jest Invest Cuffs

Invest Cuffs to doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego – akcje, waluty, surowce, kryptowaluty, fundusze inwestycyjne. Jest to jedno z największych tego typu wydarzeń w Europie, które rok rocznie przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.

Dołączając do tego wydarzenia otrzymujesz możliwość udziału w konferencji, targach, spotkania z ekspertami inwestycyjnymi, prezentacjach startupów, wywiadach i relacjach. Invest Cuffs to duża dawka wiedzy, emocji oraz najlepszy networking w branży inwestycyjnej.

Invest Cuffs to również możliwość poznania ekspertów i entuzjastów rynków inwestycyjnych. 

Odbierz swój bilet na Invest Cuffs 2023

Aby wziąć udział w Invest Cuffs 2023 wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie https://investcuffs.pl/rejestracja/

BUTTON: ODBIERZ BEZPŁATNY BILET NA INVEST CUFFS 2023

Sprawdź jak wyglądała ubiegłoroczna edycja:

Link: https://youtu.be/ln1eVHPQWRo 

Albo zobacz foto-relację z Invest Cuffs 2022.

Targi rynku inwestycyjnego

Kongres Invest Cuffs 2023 to wyjątkowa okazja do zapoznania się z nowościami w ofercie brokerów oraz przedsiębiorstw ściśle związanych z rynkiem inwestycyjnym. Na trzech piętrach Krakowskiego Centrum Kongresowego, ponad 7 tysięcy uczestników znajdzie ponad 120 standów wystawowych domów brokerskich, banków, spółek giełdowych, rynkowych ekspertów oraz wytwórców ekskluzywnych produktów, idealnie uzupełniających profil skutecznego i zyskownego tradera czy inwestora. Podczas dziewiątej edycji uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu wystawców – na wszystkich czeka seria prezentów oraz niespodzianek w trakcie trwania Targów.

Trading charytatywny

Invest Cuffs 2023 to jednak nie tylko targi, konferencja i uroczysta gala, w trakcie której uhonorowane zostaną osoby i podmioty cenione w środowisku inwestycyjnym. To także działalność charytatywna. Już 1 marca wystartował Trading Charytatywny na rzecz podopiecznych Akademii Przyszłości Wydarzenie. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Marek Zarzycki z Risk Reward Trader.

Aby dołączyć należy się zarejestrować na stronie www.charitytrading.pl. Dołączać można w każdym momencie, aż do 24 marca, czyli do finału Tradingu. Finał odbędzie się stacjonarnie podczas konferencji Invest Cuffs w Centrum Kongresowym w Krakowie, gdzie na inwestorów czekać będzie 10 stanowisk. Będzie to okazja do networkingu, wymiany doświadczeń i strategii.

Wszystkie zyski z Tradingu zostaną przekazane na rzecz Akademii Przyszłości. Ale to nie wszystko. Risk Reward Trader przekazuje 1 PLN za każdy wypracowany 1 PLN (do kwoty 10 000 PLN), a broker CMC Markets będący partnerem tego wydarzenia dorzuca do puli dodatkowe 10 000 PLN.

Nie pozostaje nam nic innego jak ponownie zaprosić Państwa do udziału w tym szczególnym wydarzeniu – spotkajmy się w Krakowie! Więcej informacji na temat konferencji na oficjalnej stronie internetowej.