Czy nudny lipiec wróży zwiększenie zmienności w sierpniu? Czy chiński krach rozleje się po światowych rynkach? Która firma związana z górnictwem ma szansę stanąć w szeregu światowych wzrostów w branży? Czy paradygmat wzrostu akcji może upaść?

Skorzystaj z dostępu do Squabera Premium już dziś! https://l.squaber.com/oferta-dostepu-squabera-premium/

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +125% w strategii Szczyty i Dna!

Lipiec był prawdopodobnie najnudniejszym miesiącem giełdowym od nawet trzech lat. Inwestorzy interesowali się tylko lokalnymi tematami dotyczącymi wybiórczo branż i tylko kilkunastu spółek. Świat przez chwilę przestraszył się chińskich spadków na giełdach, jednak strach ten trwał kilka godzin… Co czeka nas w sierpniu? Jak kształtują się stopy zwrotu 50 największych firm na GPW w ciągu ostatnich wakacyjnych 6 tygodni?

Bądź na bieżąco – obejrzyj Magazyn Bilans! 

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!