Dawny Livechat regularnie zarabia pieniądze, jednak od dobrych kilku kwartałów ma problem ze wzrostem bazy klientów.

Przecena 50%, okazją?

Text został przeceniony o 50%, czy taki spadek wartości spółki okazja? Wzrost dolara pomaga, ponieważ Text zarabia w dolarach a koszty ma w polskim złotym. Wyniki za okres od kwietnia 2023 do kwietnia 2024 już 28 czerwca, jednak one nie wprowadzą nowych informacji odnośnie sprzedaży, bo te spółka już podała.

WAKACJE GRATIS! Dołącz do Squabera Premium na 360 dni, a całe wakacje otrzymasz w prezencie! Poznaj szczegóły: https://squaber.com/l/oferta-dostepu-squabera-premium/

Profil działalności

Text S.A. to polska spółka zajmująca się tworzeniem oprogramowania do obsługi czatu na żywo, które umożliwia właścicielom stron internetowych bezpośredni kontakt z klientami i odwiedzającymi. Firma oferuje szeroki zakres narzędzi wspomagających obsługę klienta i sprzedaż online, takich jak LiveChat, ChatBot, HelpDesk oraz KnowledgeBase. Jej produkty są używane przez ponad 40,000 firm z 150 krajów na całym świecie, w tym przez znane marki takie jak Orange, Bosch, Adobe, Kaspersky Lab i Air Asia. Głównym rynkiem dla Text S.A. jest Stany Zjednoczone, gdzie generuje ona prawie połowę swoich przychodów.

Firma skupia się na zwiększaniu efektywności obsługi klienta oraz wspieraniu wzrostu sprzedaży online, co czyni ją ważnym graczem w branży technologii komunikacyjnych i analityki danych. Dzięki swoim rozwiązaniom, Text S.A. pomaga firmom poprawiać jakość obsługi klienta i optymalizować ich procesy biznesowe.

Bądź na bieżąco, obejrzyj najnowszy materiał wideo:

00:00 Wstęp
00:40 50% przecena spółki uzasadniony
04:30 Co zarząd na to?
07:00 Analiza techniczna Text
11:00 Sytuacja fundamentalna spółki
15:00 Dolar pomaga spółce rosnąć
21:40 Wycena spółki Text
23:15 Naucz się wyceniać spółki i odbierz wakacje gratis

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!