Lipiec był najspokojniejszym miesiącem na giełdzie od ponad roku. Co słychać u gigantów na GPW? Jakie spółki wyglądają interesująco, a które są przegrzane?

Skorzystaj z bieżącej promocji: https://squaber.com/l/oferta-dostepu-squabera-premium/

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +125% w strategii Szczyty i Dna!

Mercator (MRC) zakończył skup akcji własnych, czy uwolnienie akcji pogłębi przecenę? A może będzie szansą na dalsze wzrosty w nadziei na zwiększenie popytu na rękawice ochronne? CCC oraz LPP korzystają z ożywienia i otwarcia salonów. Obie spółki radzą sobie bardzo dobrze, podobnie jak bankowość. Czy jednak ten trend będzie kontynuowany?

Energetyka złapała zadyszkę, jednak podobnie jak PKN Orlen (PKN) czy Lotos (LTS), poprawiają swoje wyniki. Zobaczmy na wykresach czy faktycznie jest tutaj lepiej.

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!