W sierpniu spółki z branży fotowoltaiki zaliczyły szczyt. Po 3 miesiącach część z nich jest wciąż o połowę tańsza, czy to okazje?

NOWOŚĆ! Strategia dywidendowa Rentier: https://blog.squaber.com/2020/10/dlugoterminowa-strategia-dywidendowa-rentier

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +90% w strategii Szczyty i Dna!

Subskrybuj kanał https://bit.ly/squaber-sub i bądź na bieżąco!

Najbliższy webinar w Squaberze: http://bit.ly/webinar-squaber

Branża fotowoltaicza to jedna z nielicznych, których wzrost może być długoterminowy ze względu na transformację energetyczną w Polsce. Wprawdzie w tym roku dotacje rządowe sięgające 1 mld zł dobiegły końca, a uruchomione dodatkowe 100 mln zł jest kroplą w morzu potrzeb, to zdaje się, że na tym nie koniec… Kolejne lata dalej będą obfitować w dotacje i rozwój tej branży.
Czy zatem spółki z tej branży nadają się do kupna z nastawieniem na długi termin? Jak wygląda sytuacja techniczna spółek związanych z fotowoltaiką?

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!