Kiedy WIG20 miotany jest polityką, tak mWIG40 pokazuje prawdziwą siłę gospodarki. Co oznacza wzrost o 3,3% w ciągu zaledwie jednej sesji indeksu średnich spółek wraz z pozytywnym sentymentem panującym na giełdach?

Codzienne podsumowania, komentarze i analizy. Do tego sygnały i alerty – tylko w Squaberze Premium. Odbierz 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! Skorzystaj z promocji, aby zyskać jeszcze więcej.

Wystarczy, że wejdziesz tutaj: https://bit.ly/squaber-partner (jedyny warunek: brak wcześniej dostępu Premium).

FED podniósł stopy procentowe o 24 pkt. bazowych, czyli zgodnie z oczekiwaniami. Powell jednak niewystarczająco straszył rynki i tym samym mamy kontynuacje rajdu na giełdach zachodnich. Dziś wprawdzie poznamy jeszcze odczyty z EBC i Banku Anglii, jednak warto skupić sie na własnym podwórku i zwrócić uwagę na zachowanie średnich spółek.

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!