Spośród propozycji użytkowników aplikacji Squaber.com wybraliśmy jedną z najbardziej zadziwiających spółek z GPW. Auto Partner (APR) w ostatnich latach był spółką, o której bez zastanowienia można by rzec, iż jest fundamentalnym marzeniem. APR zajmujący się dystrybucją części samochodowych w każdym miesiącu pokazuje dwucyfrowy wzrost przychodów względem analogicznego miesiąca z zeszłego roku. Walor ten był również jedną z najlepszych spółek 2017 roku i aktualnie znajduje się wśród 30 spółek o najwyższej stopie zwrotu za 2019. Jaka przyszłość czeka dystrybutora części? Czy ewentualne spowolnienie gospodarcze pokrzyżuje plany ekspansji?

Jeśli chcesz otrzymywać takie analizy jako pierwszy – subskrybuj nasz kanał na YouTube.

Daj łapkę w górę na filmie na youtube – to nas mobilizuje! Napisz w komentarzu jaką kolejną spółkę mamy wziąć na warsztat!

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!