W minionym tygodniu nie było sposobności ze względu na sezon urlopowy na opublikowanie aktualizacji, dlatego dziś przedstawiamy transakcje z ostatnich dwóch tygodni, a były one udane. Ostatecznie było 6 alertów, które spełniły nasze kryteria. Zaczynając od GPW (GPW), przez Kernel Holding SA (KER), Alumetal (AML), Play Communication SA (PLY), Alior Bank (ALR) oraz Amica Wronki (AMC).

Wartość portfela wzrosła przez ostatnie dwa tygodnie o ponad 2%. Użytkownicy Squabera Premium otrzymali kilka innych alertów ze Stref Popytu, ale pozycje nie mogły zostać zajęte z uwagi na brak spełnionych warunków, które określa strategia. Aktualnie w portfelu posiadamy akcje Alior Bank i Amica. Pozostałe spółki zrealizowały albo cel, albo stop lossa.

Zrzuty ekranu poniżej przedstawiają transakcje naniesione na wykresy. Jeżeli interesują Cię spółki, które bierzemy pod uwagę w portfelu Strefy Popytu, to znajdziesz ją tutaj: lista 52 spółek.

Zarejestruj się bezpłatnie w Squaber.com i otrzymaj nasz ebook poświęcony strategiom Squabera, w tym Strategii Strefy Popytu – rejestracja.

 

Uwaga! Jeżeli interesuje Cię jakie są zasady tej strategii zapoznaj się koniecznie z tym tekstem. Definiuje on, w 6 prostych punktach całą strategię.

Wynik portfela i wybranych indeksów za 79 i 80 tydzień

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Wynik portfela i wybranych indeksów od początku istnienia (styczeń 2018 rok)

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Przetestuj alerty ze Stref Popytu bez ryzyka

Wybierz jeden z dostępnych pakietów, aby otrzymywać alerty ze stref popytu i podaży. Niezależnie od wybranego pakietu obowiązuje Cię gwarancja satysfakcji, czyli masz 30 dni na ewentualny zwrot zapłaconych środków.

Szczegóły po kliknięciu w poniższy przycisk.

Pozostałe informacje o wydarzeniach w 79 i 80 tygodniu

Liczba wszystkich transakcji

Liczba transakcji kupna

Liczba transakcji sprzedaży