Zeszły tydzień, a dokładnie jego początek, obfitował w transakcje sprzedaży wcześniej zakupionych spółek. W poniedziałek do poziomu realizacji zysków dotarł PZU (PZU) i PKN Orlen (PKN), a następnego dnia do tego grona dołączyło JSW (JSW). Z nowych spółek do portfela Strefy Popytu dołączył Pfleiderer Group SA.(PFL)

W kolejne dni nie było żadnych alertów, a tym samym okazji do kupna. Aktualnie  w portfelu Strefy Popytu posiadamy CCC (CCC), PFL i Bogdanka (LWB). Wciąż analizujemy możliwość bardziej aktywnego prowadzenia pozycji, która pozwoliłaby na utrzymanie rosnących spółek, a realizację zysków ze spółek, które nie docierają do poziomów docelowych odwracając się od nich o włos.

Zobacz na zrzuty ekranu poniżej, na których przedstawiamy transakcje naniesione na wykresy. Jeżeli interesują Cię spółki, które bierzemy pod uwagę w portfelu Strefy Popytu, to znajdziesz ją tutaj: lista 53 spółek.

Zarejestruj się bezpłatnie w Squaber.com i otrzymaj nasz ebook poświęcony strategiom Squabera, w tym Strategii Strefy Popytu – rejestracja.

 

Uwaga! Jeżeli interesuje Cię jakie są zasady tej strategii zapoznaj się koniecznie z tym tekstem. Definiuje on, w 6 prostych punktach całą strategię.

Wynik portfela i wybranych indeksów za 75 tydzień

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Wynik portfela i wybranych indeksów od początku istnienia (styczeń 2018 rok)

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Przetestuj alerty ze Stref Popytu bez ryzyka

Wybierz jeden z dostępnych pakietów, aby otrzymywać alerty ze stref popytu i podaży. Niezależnie od wybranego pakietu obowiązuje Cię gwarancja satysfakcji, czyli masz 30 dni na ewentualny zwrot zapłaconych środków.

Szczegóły po kliknięciu w poniższy przycisk.

Pozostałe informacje o wydarzeniach w 75 tygodniu

Liczba wszystkich transakcji

Liczba transakcji kupna

Liczba transakcji sprzedaży