76 tydzień prowadzenia portfela Strefy Popytu okazał się nad wyraz spokojny. Do portfela wpadł jedynie ING (ING), który następnego dnia po alercie ze strefy podaży został sprzedany. Dodatkowo do użytkowników Squabera Premium były wysyłane alerty z takich spółek jak: Asseco PL (ACP), PKP Cargo (PKP), PZU (PZU), a w piątek ponownie ING. Przy wspomnianych spółkach stosunek zysku do ryzyka nie był zgodny z metodologią Strefy Popytu i tym samym pozycje nie były zajęte.

Aktualnie w portfelu posiadamy akcje spółek Pfleiderer Group SA.(PFL), CCC (CCC), PFL i Bogdanka (LWB). Wciąż analizujemy możliwość bardziej aktywnego prowadzenia pozycji, która pozwoliłaby na utrzymanie rosnących spółek, a realizację zysków ze spółek, które nie docierają do poziomów docelowych odwracając się od nich o włos.

Zobacz na zrzuty ekranu poniżej, na których przedstawiamy transakcje naniesione na wykresy. Jeżeli interesują Cię spółki, które bierzemy pod uwagę w portfelu Strefy Popytu, to znajdziesz ją tutaj: lista 53 spółek.

Zarejestruj się bezpłatnie w Squaber.com i otrzymaj nasz ebook poświęcony strategiom Squabera, w tym Strategii Strefy Popytu – rejestracja.

 

Uwaga! Jeżeli interesuje Cię jakie są zasady tej strategii zapoznaj się koniecznie z tym tekstem. Definiuje on, w 6 prostych punktach całą strategię.

Wynik portfela i wybranych indeksów za 76 tydzień

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Wynik portfela i wybranych indeksów od początku istnienia (styczeń 2018 rok)

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Przetestuj alerty ze Stref Popytu bez ryzyka

Wybierz jeden z dostępnych pakietów, aby otrzymywać alerty ze stref popytu i podaży. Niezależnie od wybranego pakietu obowiązuje Cię gwarancja satysfakcji, czyli masz 30 dni na ewentualny zwrot zapłaconych środków.

Szczegóły po kliknięciu w poniższy przycisk.

Pozostałe informacje o wydarzeniach w 76 tygodniu

Liczba wszystkich transakcji

Liczba transakcji kupna

Liczba transakcji sprzedaży