Tydzień 78 okazał się bardzo spokojny dla spółek, które spełniają warunki dla prowadzenia portfela Strefy Popytu. Pomimo silnych wzróstw na części spółek, zwłaszcza w sektorze energetycznym, Portfel nie korzystał z tych ruchów. Tym samym indeksy odrobiły nieco strat do naszego portfela.

W poniedziałek po 24 dniach zamknęliśmy CCC (CCC) na poziomie realizacji zysku – 9,34%. W środę po alercie dodaliśmy do portfela akcje spółki Play Communication SA (PLY), które tego samego dnia zrealizowały stratę w wysokości -2,24% docierając cieniem świecy do poziomu Stop Loss. Użytkownicy Squabera Premium otrzymali kilka innych alertów ze Stref Popytu, ale pozycje nie mogły zostać zajęte z uwagi na brak spełnionych warunków, które określa strategia. Aktualnie z pustym portfelem czekamy na nowe okazje!

Zrzuty ekranu poniżej przedstawiają transakcje naniesione na wykresy. Jeżeli interesują Cię spółki, które bierzemy pod uwagę w portfelu Strefy Popytu, to znajdziesz ją tutaj: lista 52 spółek.

Zarejestruj się bezpłatnie w Squaber.com i otrzymaj nasz ebook poświęcony strategiom Squabera, w tym Strategii Strefy Popytu – rejestracja.

 

Uwaga! Jeżeli interesuje Cię jakie są zasady tej strategii zapoznaj się koniecznie z tym tekstem. Definiuje on, w 6 prostych punktach całą strategię.

Wynik portfela i wybranych indeksów za 78 tydzień

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Wynik portfela i wybranych indeksów od początku istnienia (styczeń 2018 rok)

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Przetestuj alerty ze Stref Popytu bez ryzyka

Wybierz jeden z dostępnych pakietów, aby otrzymywać alerty ze stref popytu i podaży. Niezależnie od wybranego pakietu obowiązuje Cię gwarancja satysfakcji, czyli masz 30 dni na ewentualny zwrot zapłaconych środków.

Szczegóły po kliknięciu w poniższy przycisk.

Pozostałe informacje o wydarzeniach w 78 tygodniu

Liczba wszystkich transakcji

Liczba transakcji kupna

Liczba transakcji sprzedaży