Tydzień 62 był bogaty w transakcje kupna, czasami nawet na tych samych spółkach. Dla przykładu, w poniedziałek zamknęliśmy na SL akcje ING, natomiast już tego samego dnia otrzymaliśmy kolejny alert ze strefy popytu na ING. Ostatecznie portfel w minionym tygodniu stracił 1,32%.

Sytuacja ta pokazuje, że zwiększona zmienność, jaka pojawiła się na GPW, nie sprzyja portfelowi. Dlatego też pojawiło się kilka transakcji, które tego samego dnia zostały zamknięte na stop lossie. Aktualnie nie powoduje to zmian w strategii, natomiast będziemy się bacznie przyglądać sytuacji. 

Bardzo ważną kwestią w strategii inwestycyjnej jest jej nadzór. Jednak nie powinno się dokonywać zbyt pochopnych zmian, bazujących na jednych czy dwóch tygodniach. Zwłaszcza, że portfel nie odbiega znacząco od indeksów.

Tutaj lista spółek 53 spółek, które spełniają określone warunki w strategii „Strefy Popytu” 

 

Uwaga! Jeżeli interesuje Cię jakie są zasady tej strategii zapoznaj się koniecznie z tym tekstem. Definiuje on, w 6 prostych punktach całą strategię.

Wynik portfela i wybranych indeksów za 62 tydzień

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Wynik portfela i wybranych indeksów od początku istnienia

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Przetestuj alerty ze Stref Popytu bez ryzyka

Wybierz jeden z dostępnych pakietów, aby otrzymywać alerty ze stref popytu i podaży. Niezależnie od wybranego pakietu obowiązuje Cię gwarancja satysfakcji, czyli masz 30 dni na ewentualny zwrot zapłaconych środków.

Szczegóły po kliknięciu w poniższy przycisk.

Pozostałe informacje o wydarzeniach w 62 tygodniu

Liczba wszystkich transakcji

Liczba transakcji kupna

Liczba transakcji sprzedaży