Minął 65 tydzień prowadzenia portfela Strefy Popytu. W minionym tygodniu mieliśmy tylko 2 transakcje – kupno spółki Budimex (BDX) oraz jej zamknięcie na zysku 4 sesje później. Nie nadarzyło się więcej okazji, które byłyby zgodne z metodologią Stref Popytu. Spółka Santander Bank Polska SA (SPL) „otarła” się o stop lossa, brakowało dosłownie kilku groszy, a byłaby konieczność realizowania straty. 

W portfelu posiadamy akcje spółek GPW (GPW), Santander Bank Polska oraz Pekao SA (PEO).

W 65 tygodniu otrzymaliśmy 2 alerty ze wspomnianego Budmiexu oraz ING (ING), na którym stosunek zysku do ryzyka wynosił 1:1 i transakcja nie byłaby zgodna z zasadami. Szczegóły umieściliśmy na obrazku niżej. 

Tutaj znajdziesz liestę 53 spółek, które spełniają określone warunki w strategii „Strefy Popytu” 

Zarejestruj się bezpłatnie w Squaber.com i otrzymaj nasz ebook poświęcony strategiom Squabera, w tym Strategii Strefy Popytu – rejestracja.

 

Uwaga! Jeżeli interesuje Cię jakie są zasady tej strategii zapoznaj się koniecznie z tym tekstem. Definiuje on, w 6 prostych punktach całą strategię.

Wynik portfela i wybranych indeksów za 65 tydzień

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Wynik portfela i wybranych indeksów od początku istnienia

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Przetestuj alerty ze Stref Popytu bez ryzyka

Wybierz jeden z dostępnych pakietów, aby otrzymywać alerty ze stref popytu i podaży. Niezależnie od wybranego pakietu obowiązuje Cię gwarancja satysfakcji, czyli masz 30 dni na ewentualny zwrot zapłaconych środków.

Szczegóły po kliknięciu w poniższy przycisk.

Pozostałe informacje o wydarzeniach w 65 tygodniu

Liczba wszystkich transakcji

Liczba transakcji kupna

Liczba transakcji sprzedaży