Zobacz wideo na temat straconych lat na spółce notowanej na giełdzie z branży motoryzacyjnej, której „niska cena” stale przyciąga uwagę inwestorów, a nadzieja ciągle tli się w sercach akcjonariuszy.

W momencie, w którym stwierdzimy, że faktycznie technicznie nadchodzi moment to zainteresowania się spółką , to pojawi się na niej sygnał Ciekawa Spółka. Będzie on dostępny w naszej Strefie Premium. Jeżeli jeszcze w niej nie jesteś i chcesz wiedzieć pierwszy o naszych sygnałach to zapraszamy do dołączenia. Dowiedz się więcej

Jeśli chcesz otrzymywać takie analizy jako pierwszy – subskrybuj nasz kanał na YouTube.

Zapraszamy również na najbliższe poniedziałkowe spotkanie analityczne Zapisz się.

Czy Groclin (GCN) to faktycznie spółka, w którą warto inwestować? Być może wyniki za 2018 rok, które opublikowane zostaną 30 kwietnia 2019r., pokażą poprawę na marży spółki, która jak dotąd jest ujemna.

Po wielu restrukturyzacjach zdecydowano ostatecznie skupić się na segmencie poszyć, fabryki przeniesiono na Ukrainę, a Polsce hale wynajęto innym firmom. Kilka ostatnich tygodni to także mocno wzmożony wolumen na notowaniach Groclinu.

Może to świadczyć nie tylko o raju dla spekulantów, ale także o pokazaniu się kilku inwestorów długoterminowych, którzy wykorzystują bieżące wahania do skupowania akcji. Prawdopodobnie dowiemy się tego już za kilka tygodni. To co jednak kluczowe, to szanse jakie stoją przed Groclinem, a o których mówi Michał podczas nagrania!