Miniony tydzień przyniósł dwie nowe transakcje do portfela Strefy Popytu – Medicalgorithmics oraz Kernel. Pierwsza spółka w ciągu dwóch dni dotarła do zakładanego targetu, a druga nadal w portfelu. Aktualnie czekamy kolejne na okazje.

Warto zauważyć, że ponownie w trudnym okresie dla szerokiego rynku, akcje brane do portfela Strefy Popytu charakteryzują się dobrym wynikiem. Krótkoterminowe założenia strategii bardzo dobrze sprawdzają się w okresie, kiedy na rynku panuje niepewność. 

Bardzo dobrą transakcją okazał się Medicalgorithmics. W ciągu zaledwie trzech sesji cena doszła do take profitu. Wynik w bardzo krótkim czasie to + 17,86%! 

Uwaga! Jeżeli interesuje Cię jakie są zasady tej strategii zapoznaj się koniecznie z tym tekstem. Definiuje on, w 6 prostych punktach całą strategię.

Wynik portfela i wybranych indeksów za 59 tydzień

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Wynik portfela i wybranych indeksów od początku istnienia

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Przetestuj alerty ze Stref Popytu bez ryzyka

Wybierz jeden z dostępnych pakietów, aby otrzymywać alerty ze stref popytu i podaży. Niezależnie od wybranego pakietu obowiązuje Cię gwarancja satysfakcji, czyli masz 30 dni na ewentualny zwrot zapłaconych środków.

Szczegóły po kliknięciu w poniższy przycisk.

Pozostałe informacje o wydarzeniach w 59 tygodniu

Liczba wszystkich transakcji

Liczba transakcji kupna

Liczba transakcji sprzedaży

Inne wydarzenia w portfelu

Brak