Inwestorzy pytają ostatnio czy to koniec węgla? Jak głęboko może spaść chiński węgiel? Czy Bogdanka może ucierpieć na ostatnim zamieszaniu – z jakich poziomów mógłby nastąpić ewentualny ruch wzrostowy? Ceny nawozów wzrosły dwukrotnie, Azoty Tarnów (ATT) są dużym producentem nawozów. Czy na amerykańskim rynku nieruchomości panuje bańka? Uwaga na nowe dziwne kryptowaluty! Sytuacja techniczna WIG20 wygląda całkiem dobrze, o ile punktów możemy wzrosnąć i gdzie jest kluczowe wsparcie? W dzisiejszych sygnałach dnia także o Asseco Poland (ACP), PGNiG, Alior Bank (ALR), Ten Square Games (TEN) oraz o Lubelskim Węglu Bogdanka (LWB)!

Skorzystaj z dostępu do Squabera Premium już dziś! https://l.squaber.com/oferta-dostepu-squabera-premium/

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +125% w strategii Szczyty i Dna! 

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!