Z tego wideo dowiesz się, jak krok po kroku wykorzystać strategię, która jest niezależna od globalnych sentymentów, ponieważ bazuje na krótkoterminowych (kilkudniowych) sygnałach kupna generowanych automatycznie przez aplikację Squaber.com.
Lista spółek brana pod uwagę w strategii: https://blog.squaber.com/2018/03/portfel-strefy-popytu-start-istotnych-informacji/

Zarejestruj się w Squaber.com i odbierz ebooka z dwoma strategiami: Strategia Stref Popytu oraz Strategia Szczytów i Den: https://squaber.com/pl/register Skład i wyniki portfela z ostatniego tygodnia: https://blog.squaber.com/category/portfel-strefy-popytu/

Pamiętaj, aby dołączyć do naszych subskrybentów na Youtube. Po włączeniu alertów, otrzymasz informację o opublikowaniu nowego filmu – subskrybuj nasz kanał na YouTube.

Trwa Świąteczna Promocja - rozdajemy książki!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje. Serdecznie zapraszamy do testów. Każdy zakup obejmuje gwarancja satysfakcji.

Do 19 grudnia trwa świąteczna promocja. Do każdego zakupu na 360 dni dodajemy 1 wybraną przez Ciebie książkę w prezencie!