Z tego wideo dowiesz się, jak krok po kroku wykorzystać strategię, która jest niezależna od globalnych sentymentów, ponieważ bazuje na krótkoterminowych (kilkudniowych) sygnałach kupna generowanych automatycznie przez aplikację Squaber.com.
Lista spółek brana pod uwagę w strategii: https://serwer1758963.home.pl/blog_squaber/2018/03/portfel-strefy-popytu-start-istotnych-informacji/

Zarejestruj się w Squaber.com i odbierz ebooka z dwoma strategiami: Strategia Stref Popytu oraz Strategia Szczytów i Den: https://squaber.com/pl/register Skład i wyniki portfela z ostatniego tygodnia: https://serwer1758963.home.pl/blog_squaber/category/portfel-strefy-popytu/

Pamiętaj, aby dołączyć do naszych subskrybentów na Youtube. Po włączeniu alertów, otrzymasz informację o opublikowaniu nowego filmu – subskrybuj nasz kanał na YouTube.

Zobacz aktualne okazje i otrzymuj świeże alerty Ciekawa Spółka już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje. Serdecznie zapraszamy do testów.

Do pierwszego zakupu Squabera na 30 dni, damy Ci dodatkowe 30 dni zupełnie gratis! Wiemy jak ważne są początki!

* Gwarancja satysfakcji *

Masz 30 dni na zwrot zapłaconej kwoty! Dołącz do nas, przetestuj nasze alerty i sam zdecydujesz czy jest to dla Ciebie! Nic nie ryzykujesz.