50 tydzień inwestycji upłynął bardzo spokojnie. Wartość portfela wzrosła o 1,03 % w stosunku do poprzedniego tygodnia. Po pierwszych stratnych transakcjach na Pekao, KGHM oraz Azotach, zrealizowaliśmy zysk na PKN Orlen i Milenium. W portfelu pozostały 2 spółki – GPW i PGE.

Całkowity wynik portfela w tym roku wynosi obecnie 18,01% po uwzględnieniu prowizji. Mała ekspozycja na rynek działa obecne uspokajająco na jego zmienność. Kolejny tydzień jest ostatnim pełnym tygodniem roku. Przypominamy, że 24, 25, 26 grudnia nie ma sesji giełdowej. 1 stycznia też jest dniem wolnym. Zbliża się też ostatni moment do uzupełnienia rachunków IKE i IKZE.

Uwaga! Jeżeli interesuje Cię jakie są zasady tej strategii zapoznaj się koniecznie z tym tekstem. Definiuje on, w 6 prostych punktach całą strategię oraz sposób jej wykorzystania w Squaberze!

Wynik portfela i wybranych indeksów za 50 tydzień

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Wynik portfela i wybranych indeksów od 1 stycznia – 14 grudnia 2018

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Zacznij Nowy Rok ze Squaberem

Jeżeli nie masz jeszcze dostępu do strefy premium Squabera dołącz do nas koniecznie.

Pozostałe informacje o wydarzeniach w 49 tygodniu

Liczba wszystkich transakcji

Liczba transakcji kupna

Liczba transakcji sprzedaży

Transakcje na wykresach i skład portfela w 50 tygodniu

Na kilku wykresach umieściliśmy nasz własny wskaźnik dotyczący analizy trendu. Dzięki niemu określamy jaki panuje na danej spółce trend. Więcej na temat wskaźnika i jego zastosowania tutaj.

Inne wydarzenia w portfelu

Brak.

Zacznij Nowy Rok ze Squaberem

Jeżeli nie masz jeszcze dostępu do strefy premium Squabera dołącz do nas koniecznie.