Notowania akcji Budimexu poruszają się w ostatnich miesiącach z niezwykłą precyzją względem równości fal. Obecnie z interwału tygodniowego obserwujemy w dalszym ciągu wzrosty, które są wynikiem korekty prostej w wariancie AB=CD, której realizacja zaczęła się w czerwcu.

Geometryczny Budimex

Z drugiej strony wzrosty osiągnęły poziom równości z poprzednią falą wzrostową w korekcie spadkowej (niebieskie linie). Po dotarciu do wyznaczonego poziomu wzrosty wyhamowały i obserwujemy aktualnie konsolidację.

Geometryczny Budimex

Co więcej, z interwału dziennego poziom wskazany powyżej jest potwierdzony lokalną równością fal wzrostowych (AB=CD dla trendu spadkowego). W związku z tym presja na spadki jest znacząca.

2016.09.07_13h44m59s_018_Chrome Legacy Window

Kluczowe obecnie pozostają strefy wyrysowane przez Squabera. Jeżeli wybita zostanie górna z nich, będzie dalej obowiązywał scenariusz realizacji korekty prostej z interwału tygodniowego z celem na ostatnich szczytach. Wybicie niższej ze stref będzie natomiast oznaczać kontynuację trendu spadkowego.

SQUABER - ALERTY I POWIADOMIENIA GIEŁDOWE

Jako użytkownik Squabera masz dostęp do wiedzy oraz najważniejszych wiadomości rynkowych zupełnie za darmo. Dołącz do grona naszych klientów!