Cisco System to producent oprogramowania oraz narzędzi umożliwiających przechowywanie i przetwarzanie danych w tzw. chmurach. Według informacji od osób związanych bezpośrednio z firmą, spółka planuje zwolnić 14 tys pracowników, czyli 20% całości. Ma to mieć związek z odejściem od produkcji sprzętu na rzecz tylko i wyłącznie projektowania oprogramowania.cisco system

Masowe zwolnienia zazwyczaj są pretekstem do spadku notowań akcji danej spółki, jednak w tym przypadku nie musi taka sytuacja wystąpić. Bardzo możliwe, że zmiana profilu działalności spółki przyniesie wymierne korzyści.

Tak czy inaczej z punktu widzenia analizy technicznej znajdujemy się w ramach strefy podażowej w okolicy 31 zł. Jej przełamanie otwiera drogę dla kontynuacji ruchu w kierunku północnym. Ewentualna obrona najprawdopodobniej spowoduje korektę przynajmniej w pobliże strefy popytowej 29.30 dolarów za akcję.

SQUABER - ALERTY I POWIADOMIENIA GIEŁDOWE

Jako użytkownik Squabera masz dostęp do wiedzy oraz najważniejszych wiadomości rynkowych zupełnie za darmo. Dołącz do grona naszych klientów!

Podsumowanie

  • Istnieje możliwość wykorzystania wysokiej dźwigni finansowej na GPW bez uiszczania depozytu zabezpieczającego
  • Certyfikaty Turbo Knock-Out znacząco poszerzają możliwości inwestora
  • Stopa zwrotu z certyfikatu może być wielokrotnością stopy zwrotu z aktywa bazowego
  • Certyfikaty Turbo dają ekspozycję na nowe rynki