Jeśli zastanawiasz się czy w dzisiejszej gospodarce można znaleźć solidny monopol sankcjonowany prawnie to zobacz najnowszą Analizę GPW! Sprawdź czy możesz też uczestniczyć w zyskach tego monopolisty i czy nie jest już za późno. W sytuacji gdy największe spółki tracą na wartości a ich raporty są słabsze niż jeszcze rok temu ciężko znaleźć biznes które charakteryzuje się stabilnością i ciągłymi przyrostami przychodów i zysków. Analizujemy również czy przypadkiem Stalexport w niedalekiej przyszłości stanie się spółką dywidendową.

0:45 – Monopol na GPW, 4:23 – Analiza finansowa, 8:02 – Biznes na lata, 10:00 – Inne ważne czynniki, 12:30 – Analiza techniczna, 15:35 – Podsumowanie – za i przeciw inwestycji

Treści przedstawione w niniejszym serwisie zostały przygotowane z należytą starannością i w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Mają one charakter informacyjny i nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Ich autorzy i serwis Investio.pl nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe.