Program Mój Prąd napędził falę popytu na fotowoltaikę. Czy zmiany w programie ją pogrążą? Co z postulatami firm energetycznych o zmianę stawek opustowch? Natomiast farmy wiatrowe na Bałtyku coraz bliżej.

Dołącz do Squabera Premium! Szczegóły: https://l.squaber.com/oferta-dostepu-…

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +100% w strategii Szczyty i Dna!

Subskrybuj kanał https://bit.ly/squaber-sub i bądź na bieżąco!

Najbliższy webinar w Squaberze: http://bit.ly/webinar-squaber

 

Fotowoltaika rozgrzała serca inwestorów i co ważne – zupełnie słusznie. Nie była to spekulacyjna bańka, a realna szansa na ogromne zyski. Podczas wzrostów wspominaliśmy, że największe szanse na rozwój mają jednak firmy, które nie opierają się tylko na montaży. Co więcej, motorem napędowym był program Mój Prąd, który ma zostać zmieniony.

Innym segmentem OZE, który od 2020 roku mocno był na tapecie inwestorów, to farmy wiatrowe. Inwestycje w ten sektor energetyki pochłoną ogromne pieniądze i według zapowiedzi, mają być „budowane przez polskie firmy”. Jakie zatem firmy mogą tutaj zyskać?

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!