Mijający tydzień nie należał do zbyt ekscytujących, głównie z powodu jego długości – w piątek handlowali jedynie Amerykanie i Japończycy – oraz niewielkiej ilości danych makroekonomicznych w kalendarzu gospodarczym. Z tego też powodu europejskie indeksy kontynuowały korekty, które silniej uwidoczniły się na tych giełdach, któe w ostatnich tygodniach dawały najwięcej zarobić.

WIG20 – 2:47, BZWBK – 3:21, CCC – 4:05, Cyfrowy Polsat – 4:38, Synthos – 5:07, Asseco Poland – 5:31, CD Projekt – 6:24, PKO BP – 7:37, Energa – 8:25.

Przejdź do SQUABER.COM

Treści przedstawione w niniejszym serwisie zostały przygotowane z należytą starannością i w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Mają one charakter informacyjny i nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Ich autorzy i serwis Investio.pl nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe.