Największe spółki w Polsce, takie jak Orlen, Cyfrowy Polsat czy Allegro, pokazały swoje wyniki.

Czy faktycznie Orlen zawiódł i należy pozbywać się akcji? Cyfrowy Polsat oraz Allegro pokonały oczekiwania inwestorów i dziś kursy rosną o nawet 7% w trakcie sesji. Pikanterii dodają wyniki nVidia, które pokonały wygórowane oczekiwania potwierdzając silny popyt na produkty spółki.

Setki spółek i zero czasu na analizę? ze Squaber Premium nie stracisz już żadnej okazji. https://squaber.com/l/oferta-dostepu-squabera-premium/

Poznaj nowe certyfikaty od ING i wznieś swoje inwestycje na wyższy poziom!

Trackery to strukturyzowane produkty inwestycyjne, które śledzą zachowanie instrumentu bazowego w stosunku 1:1. Jest to instrument przeznaczony dla pasywnych inwestorów o długim horyzoncie inwestycyjnym. https://www.ingturbo.pl/landingpage/tracker

XTB WallStreet 28 – największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce już 6-8 czerwca w Karpaczu. Tylko teraz z kodem WS28SQUABER zyskasz zniżkę 150 zł od ceny obowiązującej dla biletów Silver i Gold.

Link do zapisów: https://www.wallstreet.org.pl/

 Konferencja XTB WallStreet 28 to 3 dni wykładów z ponad 100 najlepszymi w kraju ekspertami, dziesiątki paneli dyskusyjnych i debat oraz dostęp do spółek giełdowych, firm inwestycyjnych i instytucji rynkowych.  W jednym miejscu możesz osobiście poznać i porozmawiać z przedstawicielami ponad 100 czołowych polskich spółek giełdowych, biur maklerskich, TFI, firm oferujących inwestycje alternatywne, a tak przedsiębiorcami z listy najbogatszy Polaków Forbsa.

Obejrzyj najnowszy materiał wideo:

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!