Czy ostatnie wzrosty na giełdzie w USA to powód do sprzedaży akcji?

Już 9 września Squaber InvestDay – https://bit.ly/invest-day – jedyna w swoim rodzaju konferencja będąca kameralnym spotkaniem inwestorów zrzeszonych w Squaberze

Spółki analizowane przez Bartka Szymę w Squaberze – https://squaber.com/pl/pulpit/78093

Dodatkowo odbierz dodatkowe 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! https://bit.ly/squaber-partner

Indeks Russell 2000: Jest to jedna z najpopularniejszych miar wydajności amerykańskich małych kapitalizacji. Obejmuje 2000 spółek o mniejszej kapitalizacji rynkowej niż te notowane w indeksie S&P 500. Indeks Russell 2000 jest często uważany za benchmark dla małych spółek.

Indeks Dow Jones U.S. Small-Cap Total Stock Market: Ten indeks giełdowy obejmuje szerokie spektrum małych spółek na giełdzie w USA. Stanowi on wskaźnik wydajności małych i średnich spółek na rynku akcji w Stanach Zjednoczonych.

Indeks S&P 600: Jest to indeks opracowany przez Standard & Poor’s, który obejmuje 600 spółek o mniejszej kapitalizacji rynkowej niż te notowane w indeksie S&P 1500. Indeks S&P 600 jest szeroko stosowany jako miara wydajności małych spółek w USA.

Indeks Wilshire Small-Cap: Ten indeks obejmuje ponad 2500 spółek o mniejszej kapitalizacji rynkowej niż te notowane w indeksie Wilshire 5000. Jest to wskaźnik, który odzwierciedla wydajność małych spółek na giełdzie w USA.

Indeks CRSP US Small Cap: Ten indeks giełdowy opracowany przez Center for Research in Security Prices (CRSP) obejmuje spółki o mniejszej kapitalizacji rynkowej niż te notowane w indeksie CRSP US Total Market.

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!